Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vtípky

27. 5. 2006

Blondýnka na křižovatce lehce drcne do jiného auta. Z něho vyběhne nasraný chlap a křičí na blondýnu:
"Ty krávo, dělala jsi si někdy řidičák?!"
"Určitě víckrát jak ty, debile!"

Potká brunetka blondýnku, která vede psa na vodítku. Zastaví ji a povídá: "Jé, to je ale krásný pejsek! Co stojí?" "No, já taky nevím, proč si ten blbec nesedne!"

V nebi se ocitnou: Bruneta, zrzka a blondýna. Sv. Petr jim ukáže 100 obrovských schodů. Nabídne jim, že bude říkat 100 vtipů. Když se některá z nich nebude každému vtipu smát, tak za každý vtip u kterého se nezasmála může postoupit o jeden schod vzhůru. Ty, které vyjdou až nahoru, tak budou oživeny a jejich život začne znovu ve 20 letech. Všechny souhlasí. Zrzka se zasměje u 43. vtipu a bude muset sestoupit. Bruneta se zasměje u 55. vtipu a také musí jít dolů. Blondýna vyjde 99 schodů a u 100. vtipu se zasměje a musí sejít dolů. Sv Petr řekne: "Taková škoda, mohla si být oživena. Jak to, že si 99 vtipů vydržela a u 100. jsi se začala smát? Blondýna odpoví: "No, vite mě teď teprve došel ten první"

Povídají si blondýna a bruneta o nehodě sousedky. "Tak si představ, že jí tu nohu museli amputovat." říka bruneta a blondýna na to: "Nekecej, ještě, že jí jí nemuseli uříznout."

Rozčarování blondýny:
Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Blondýnka po transfuzi srdce píše dopis dárci: vede se mi skvěle, doufám, že vám taky ...

V parku uprostřed města pracují dvě blondýny. Jedna vždy vyhloubí jámu a druhá, která jde za ní, ji zase vykopanou hlínou zaplní. Pracují tak s vervou celý den bez odpočinku, jedna vykopavá díry, druhá je zase zahazuje. Jednomu kolemjdoucímu to nedá a po chvíli se jich zeptá: 'Oceňuji vaši píli, slečny, ale byly byste tak laskavé a vysvětlily mi, jaký smysl vaše práce má? Vy vykopete jámu a vaše kolegyně ji zase hlínou zahází.' Ta první se zastaví, utře pot z čela a povídá: 'Víte, normálně pracujeme ve třech, jenže kolegyně, která sazí stromky, je dneska nemocná.'

Začaly se vyrábět žebříky pro blondýnky.
Na konci žebříku je nápis STOP!

Blondýnka říká: "Nejsem děvče na jednu noc, tolik času nemám!"

Šéf přijme blondýnku jako uklizečku a hned jí uloží práci: "Umyjte podlahu ve výtahu!" - "V tomhle patře nebo ve všech?"

Přijde blondýnka do stánku a ptá se prodavače:
"Prosím vás, kolik stojí jeden 12 korunový lístek?"

Blondýna porodí dvojčata a nepřestajně pláče. Sestra se jí ptá proč pláče.
Odpověď: Nevím, s kým mám to druhé!

Blondynka dělá test, složený z otazek a odpovědí "anone". Dívá se na papír... 5 minut... 10 minut... potom v nahlém záchvatě inspirace vyndá z peněženky minci a začne vyplňovat test stylem "číslo=Ano, znak=Ne". Za půl hodinky má všechno hotové, zatím co zbytek třídy se ještě potí nad papíry... Posledních 5 minut času, a ona najednou začne v zoufalství vyhazovat minci, mrmlat a strašně se potit. Dozírající přijde znepokojeně k ní a ptá se, co se stalo? Ona na to "Kontroluju si odpovědi... a skoro všechno mám špatně!"

Najde blondýnka zrcadlo a podívá se do něj. "Já tu holku odněkud znám."
Zrcadlo vezme její kámoška a říká: "Co děláš vždyť to jsem já!!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vysvetlujici clovek =o)

(Odpoved, 7. 1. 2007 20:01)

Je to transplantace...taky sem se nad tim pozastavila...=oD

Dotaz

(Nechápající člověk :), 13. 6. 2006 21:53)

Vysvtlete mi prosím co je to transfuze srdce, já jsem si celý život myslel že je to transplanatace a Vy jste mi pokazily všechny moje iluze a teď v tom mám pěkný .... píp ... binec :)