Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paris Hilton

7. 5. 2006
Životopis:
Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon’s Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně “Paris Hilton”, přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů “Club Paris” (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.
Datum narození: 17.2.1981
Znamení: Vodnář
Tak, až na to, že týrá zvířata tim že si je kupuje, je to odbravená (pokud ne tak je to ještě horší) blondýna a prostě a jednoduše je naprosto blbá, je docela fajn, ne?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kráávo

(lulu, 7. 6. 2008 21:46)

píííčo.. nezavid

JO PARIS JE...:

(kaculinabarunka@seznam.cz, 26. 3. 2008 16:37)

souhlasim. má čivavy který chudáčky oblíká di nemožnejch hadrů. Jo a někde jsem četla že ona si koupila fretku (samozřejmě proto že jí zatím moc lidí nemá :-)) ale za chvíli jí musela dát pryč protože na ní měla moc svýho rozumu a nenechala si všechno líbit jako ty čivavy. já fretku mám ale zas tak nezvladatelná neni... teď právě mi spí na klíně a jer mooooc roztomilá... Kdežto Paris je moooooc blbá, zazobaná. snobská a...

Paris je ....

(Shaky, 15. 7. 2006 11:56)

To chci vidět ten její po-rock.Je to absolutní snob,který myslí jen na sebe a na to,jak si udělat dobrou image.Samozřejmě že když má rozjetou nějákou kampan´ na ochranu zvířat,tak jí budou mít za úžasnou,obětavou...............

okkokokokokookkio

(okokokokokok, 16. 5. 2006 17:54)

je moc hezka

okkokokokokookkio

(okokokokokok, 16. 5. 2006 17:54)

je moc hezka